KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797173
nr 1479 7173
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Oljemålning, "Gulärka". Signerad a tergo, 1983 Grundsund. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 31x43 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:22:21
700 kr
800 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr
3.200 kr
7
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert